Çalışma Saatleri :
Hafta içi 09.00 - 19.00
Hafta Sonu 09.00 - 19.00

Özgeçmiş

2 Mart 1979 tarihinde Eskişehir’de dünyaya geldim. Evliyim ve 2 yaşında EFE isminde bir oğlum bulunmaktadır. 15 yıllık diş hekimiyim. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitime başladığım 1995 yılından itibaren çeşitli klinik ve hastanelerde  çalıştım. 1997 -2001 yılları arasında yarı/tam zamanlı olarak Periodontoloji Uzmanı Doç.Dr. Fatih ARIKAN hocamın muayenehanesinde çalıştım. 2000 yılında; Endodonti Uzmanı Prof. Dr. Bilge Hakan ŞEN hocamın danışmalığında hazırladığım ‘İrigasyon Solüsyonlarının Karşılıklı İncelenmesi’ konulu tezim ile diş hekimliği fakültesinden mezun oldum. 7. Jand. Komd. Er Eğt. A.Kom.’lığında gerçekleştirdiğim asteğmenlik hizmetimin bitiminde Hava Kuvvetlerine sözleşmeli subay olarak giriş yaptım. 2003 yılında subay nasbedilerek atandığım KONYA 3. Ana Jet Üs Komutanlığında yaklaşık 3 sene görev yaptım. 2007 yılında girdiğim doktora sınavını kazanıp ANKARA GATA Protetik Diş Tedavisi A.D.’nda doktora eğitimine başladım. 2011 yılında Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Prof. Dr. O.Cumhur SİPAHİ hocamın danışmanlığında hazırladığım ‘Farklı dayanak sistemlerinin implant-dayanak ara yüzeyindeki bakteriyel sızıntıya olan etkilerinin karşılaştırılması’ konulu doktora tezimi başarı ile tamamlayıp bilim doktoru ve protetik diş tedavisi uzmanı ünvanını kazandım. Günümüze kadar çok sayıda resmi ve özel kurumda diş hekimliği hizmetinde bulundum. İmplantoloji, estetik diş hekimliği, kompleks protetik tedaviler, endodonti, restoratif diş hekimliği, çene eklemi rahatsızlıkları  ve pedodonti alanlarında teorik ve pratik ileri seviyede tecrübeye sahibim. Yerli ve yabancı kongrelerde çok sayıda sunumum bulunmaktadır.

Eğitim Hayatım

Protetik Diş Tedavisi Uzmanı, GATA ; Etlik ANKARA — 2011 – Günümüz

Oral İmplantoloji, estetik diş hekimliği, kompleks protetik tedaviler, TME bozuklukları ve gerodonti konularına özel ilgi duymaktayım.

Doktora Öğrencisi, GATA; Etlik ANKARA — 2007- 2011

Farklı dayanak sistemlerinin implant-dayanak ara yüzeyindeki bakteriyel sızıntıya olan etkilerinin karşılaştırılması konulu tezimle tamamladığım doktora eğitimim süresince, piyasada mevcut implant sistemlerinin cerrahi ve protetik safhalarında, ileri cerrahi gerektiren implantoloji hastalarının cerrahi ve protetik aşamalarında çok sayıda hasta üzerinde deneyimim bulunmaktadır.

Diş Hekimi, 3. Ana Jet Üs Komutanlığı; KONYA — 2004 – 2007

Pratisyen diş hekimi olarak; 3000 kişiden oluşan 3. Üssün tek diş hekimi olarak çalıştım.

Diş Hekimi, 7. Jandarma Komando Alayı; Yenifoça İZMİR — 2001 – 2003

Askerlik hizmetimi asteğmen olarak yerine getirdim

Diş Hekimi, Doç Dr. Fatih ARIKAN Muayenehanesi; İZMİR-1997 – 2001 

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinin 3. sınıfından itibaren, Periodontoloji uzmanı olan hocamın muayenehanesinde; periodontoloji, implantoloji ve estetik diş hekimliği üzerine çalıştım.

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, İZMİR — 1995-2000

Prof. Dr. Bilge Hakan ŞEN’in danışmanlığında hazırladığım ‘İrigasyon Solüsyonlarının Karşılaştırmalı İncelenmesi’ konulu tezimle başarıyla mezun oldum.

Hobilerim

Orta seviye Crossfit sporcusuyum. Doğa sporları, kros ve yüzme özel ilgi alanlarımdır. Müzik dinlemeyi ve yapmayı sevmekteyim. İyi bir havacılık tutkunu ve takipçisiyim. İyi seviyede ingilizce bilmekteyim.