Çalışma Saatleri :
Hafta içi 09.00 - 19.00
Hafta Sonu 09.00 - 19.00

Güvenilir Uzman Ellerden Gülümseten Tedaviler

Gülmek başta kalp olmak üzere tüm organlar için çok yararlıdır ve kan damarlarını genişleterek kan dolaşımının hızlanmasını sağlıyor, bağışıklık sistemini güçlendirdiği için birçok hastalığı da önlüyor. Soğuk algınlığından yüksek tansiyona, depresyondan alerjiye birçok hastalıkla baş etmenizi sağlıyor.  Sağlıklı ve estetik dişlere sahipseniz gülmekten korkmayın. Diş estetiğinizde ya da ağız ve diş sağlığınızda herhangi bir problem yaşıyorsanız hem sağlık açısından hem de estetik açısından zaman kaybetmeden bir hekime başvurmalısınız.

Diş Hekimi Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Diş hekiminizin mesleki açıdan sizi tatmin etmesi en önemli kriterdir. Her meslekte olduğu gibi hekimlikte de başarıya giden yolda en büyük adım tecrübedir. Tecrübeyi gelişen teknolojinin sunduğu imkanlarla ile birleştiren hekimler her zaman istenilen sonuca daha yakın olacaklardır. Hekiminizin mesleğinini kadar doğru yaptığının yanı sıra sizde oluşturduğu güven duygusu da bir o kadar önemlidir. Her zaman ve her koşulda en uygun tedavi yöntemini sizin için tercih edeceğinden emin olmalısınız. Yani güven duymalı ve kendinizi rahatlıkla emanet edebilmelisiniz. Tüm bunların yanında güler yüzlü, empati yaparak sizin hissedeceklerinizi sizden önce tahmin ederek sizi rahatlatan diş hekimliği hizmetini kliniğimizde hizmetinize sunuyoruz.

Kullanılan Materyaller Kaliteli Midir?

Diş hekimimiz tarafından bütün materyallerle ilgili literatür ve piyasa araştırması yapılmakta ve en kaliteli ve hastaya en uygun ürünler ve materyaller seçilerek hasta memnuniyetinin en üst seviyede tutulması hedeflenmektedir. Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir.

Tedavi Ücretleri

Tedavi ücretleri kullanılan malzemeye, faydalanılan teknisyen işçiliğine ve hastanın durumuna göre değişkenlik gösterir. Hiç bir hasta bir başkası için örnek teşkil etmez. Ancak ortak olan tek şey tüm hastaların gülümseyerek ve memnuniyet içinde kliniğimizden ayrılmasını sağlamayı hedeflemiş olmamızdır. Bu sebeple kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışımız altında ücret politikamızı oluşturmuş bulunmaktayız.