Çalışma Saatleri :
Hafta içi 09.00 - 19.00
Hafta Sonu 09.00 - 19.00

Gülüş Estetiği ile Anılarınıza Hayat Verin!

Gülüş Estetiği (Gülümseme Tasarımı) hastanın yüz oranlarına ve çene yapısına uygun olarak varsa ağız, diş ve diş eti problemlerinin de çözümünü içeren aynı zamanda estetik görünümü de uzman bakışı ile tasarlayan tedavi planıdır. Bu tedavilerin kapsamı her hasta için farklılık göstermektedir.

Gülüş Estetiği Ne Kadar Zamanda Tamamlanır?

Bir implant ameliyatı yarım saatte de bitebilirken farklı bir hastada bir kaç saat sürebildiği gibi her operasyon hastadan hastaya farklılıklar içerir. İlk seyansta tüm dişlerin kontrolü ile birlikte hastanın yüz yapısı incelenir ve bir plan oluşturularak hastaya sunulur. Bu plan dahilinde müdahalelere hastayla hem fikir olunarak başlanır ve plan dahilinde sonlandırılır.

Gülüş Estetiği Bir Estetik Ameliyat mıdır?

Yukarıda bahsedildiği gibi hastadan hastaya değişen tedavi planları değişik operasyonlar ya da müdahaleler içerebilir. Bir hastaya ortodontik tedavi planlanırken başka bir hastanın dolgu ve diş beyazlatma operasyonları ile gülüş estetiği tamamlanabilir.

Gülüş Estetiği Fiyatları

Uygulanacak olan tedavi planına göre tedavi başlamadan önce toplam ücret belirlenerek detayları (her adımın maliyeti) hastaya bildirilerek hastanın onayı ile işleme başlanır. Ödeme şekli gibi detaylar plan belirlendikten sonra hastaya bildirilecektir.